Oferty pracy

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby odpowiedzialnej za przygotowywanie wniosków o dofinansowanie.

Specjalista ds. Pozyskiwania Funduszy Europejskich

Miejsce pracy: Wrocław / praca zdalna
Region: dolnośląskie

Opis stanowiska:
  • pisanie wniosków o dofinansowanie i biznes planów w części merytorycznej (bez części finansowej)
  • wprowadzanie informacji do generatora wniosków
  • współpraca z klientami w trakcie projektu
  • ścisła współpraca z koordynatorem projektu
Wymagania:
  • wiedza praktyczna na temat pozyskiwania dotacji unijnych
  • skrupulatność, sumienność i terminowość
  • samodzielność
  • umiejętność jasnego formułowania myśli
  • znajomość poprawnej pisowni w języku polskim
  • otwartość umysłu i zdolność nieszablonowego myślenia
  • dobra znajomość Internetu i nowych technologii
Oferujemy:
  • praca zdalna w nienormowanym czasie
  • wynagrodzenie za napisanie wniosku + premia za sukces po pozyskaniu dotacji
  • przyjazna atmosfera pracy
  • stabilność zatrudnienia
  • wsparcie ze strony innych współpracowników
  • możliwość zdobycia wartościowego doświadczenia przy projektach unijnych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: pracuj@7pm.pl

Napisz w jakich typach projektach unijnych masz doświadczenie. Załącz list motywacyjny lub napisz kilka słów o sobie.