Oferta

Nasza oferta

SEVEN PM specjalizuje się w pozyskiwaniu dotacji unijnych dla firm. Zajmujemy się również kompleksowym rozliczaniem dofinansowanych projektów oraz prowadzeniem księgowości spółek. Działamy od 2009 roku. Od tego czasu zdobyliśmy ponad 100 dotacji dla naszych Klientów.

JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA Z SEVEN PM?

MAPA DOTACJI

Jako jedyni w Polsce kompleksowo monitorujemy cały rynek dotacji i za darmo udostępniamy rzetelne informacje o aktualnych i planowanych konkursach. Zachęcamy do zapoznania się z serwisem MapaDotacji.eu, gdzie mogą Państwo w wygodny sposób przejrzeć dotacje dostępne w całej Polsce - w podziale na kategorie i regiony. Przejdź do MapaDotacji.eu

BEZPŁATNY AUDYT

Każdy konkurs ma swoje terminy, reguły i kryteria wyboru projektów. W ramach bezpłatnego audytu wskazujemy dotacje, które odpowiadają Państwa potrzebom biznesowym, i w których mają Państwo realne szanse otrzymania dofinansowania. Do każdego audytu dołączamy wycenę i warunki współpracy z SEVEN PM. Zamów bezpłatny audyt.

WNIOSEK O DOFINANSOWANIE

W ramach usługi doradczej pomagamy tak dostosować Państwa projekt, aby otrzymał jak największą ilość punktów podczas oceny. Uzgadniamy też z Państwem realistyczne wskaźniki projektu, które mają Państwo osiągnąć w wyniku jego realizacji.

Dokumentacja aplikacyjna składa się zazwyczaj z wniosku o dotację, biznes planu, analiz i prognoz finansowych oraz dodatkowych załączników. Prace trwają od 3 do 6 tygodni. Przygotowujemy dla Państwa komplet dokumentów, pomagamy uzyskać niezbędne zaświadczenia (m.in. opinię o innowacyjności), a następnie składamy wniosek o dofinansowanie w wersji elektronicznej.

ROZLICZANIE DOTACJI

Po zakwalifikowaniu się na listę wyników, pomagamy przygotować dokumenty niezbędne do podpisania umowy z Instytucją Finansującą i pomagamy w otrzymaniu zaliczki na projekt. Po zakończeniu każdego etapu projektu przygotowujemy wnioski o płatność oraz prowadzimy korespondencję z urzędnikami.

Dla wielu naszych Klientów prowadzimy równieź księgi rachunkowe.
Mamy bardzo atrakcyjną ofertę Księgowości dla spółek