Zespół

Poznaj nasz zespół

Krzysztof - SEVEN PM SP. Z O.O

Krzysztof

Partner Zarządzający


Biznesmen z 15-letnim doświadczeniem. Ekspert systemów IT wspierających sprzedaż w różnych punktach styku z klientem. Konsultant transformacji cyfrowej. Inwestor w przedsięwzięciach z pogranicza mobile i e-commerce. Strateg e-biznesu (partner zarządzający 365digital.pl). Doświadczony doradca w zakresie programów NCBiR i PARP. Absolwent Politechniki Wrocławskiej. Prywatnie: kolekcjoner modeli biznesowych i wielbiciel pivotów. LinkedIn

Mirosław - SEVEN PM SP. Z O.O

Mirosław

Startup Mentor, Prezes Zarządu


Seryjny przedsiębiorca - od 2003 roku nieustannie tworzy nowe firmy i rozwija projekty. Jego ulubione zajęcie to zmienianie pomysłów w działające biznesy. Pracował i doradzał w organizacjach z branży internetowej w dwóch głównych zagłebiach IT na świecie: Dolinie Krzemowej w USA oraz Bangalore w Indiach. Od 2009 roku pomaga przedsiębiorcom zdobywać i skutecznie wykorzystywać fundusze unijne. Ma również doświadczenie w pozyskiwaniu kapitału dla start-upów od Aniołów Biznesu, inkubatorów przedsiębiorczości oraz VCs. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej. Studiował także prawo i psychologię na Uniwersytecie Warszawskim. Hobby: podróżnik, specjalizacja: włóczykij. Na koncie ma między innymi 10-miesięczną wyprawę dookoła świata oraz objechanie Ameryki Południowej na niewielkim chińskim motocyklu (200cc).

JERZY - SEVEN PM SP. Z O.O

JERZY

KIEROWNIK ODDZIAŁU DS. FUNDUSZY UE


Humanista i informatyk w jednej osobie. Od 2011 roku pracował w SEVEN PM na stanowisku Doradcy ds. Funduszy Unijnych, a od 2016 jest kierownikiem oddziału firmy w Katowicach. W ramach realizowanych usług doradczych tworzył oraz koordynował tworzenie biznes planów dla start-upów internetowych oraz projektów B2B. Doradztwo obejmowało pomoc przy napisaniu wniosku, przygotowanie kosztorysów, wsparcie organizacyjne przy zakładaniu spółki z o.o., przygotowanie planów marketingowych, jak również tworzenie materiałów dla potencjalnych inwestorów. Ponad 33 wysokobudżetowe projekty przy których pracował otrzymało dotacje z Funduszy Europejskich. Jerzy jest absolwentem socjologii na Uniwersytecie Śląskim, a jego drugą specjalizacją są technologie informatyczne. W wolnym czasie programuje w C++ i grywa ballady na gitarze elektrycznej.

Marta - SEVEN PM SP. Z O.O

Marta

Doradca ds. funduszy unijnych


Pasjonatka sportu i nowych technologii. Nadmiaru energii pozbywa się trenując bieganie lub kreatywnie rozwijając pomysły klientów SEVEN PM, gdzie pracuje od 2011 roku na stanowisku Doradcy ds. Funduszy Unijnych. Ponad 35 wysokobudżetowych projektów przy których pracowała otrzymały dotacje z Funduszy Unijnych. W ramach realizowanych usług doradczych wspierała klientów w wielu działaniach związanych z przygotowaniem dokumentacji aplikacyjnej w programach POIG 8.1 i 8.2. Do działań tych należały m.in. analiza rynku, przygotowanie modelu biznesowego, kosztorysu, biznes planu, itp. Brała aktywny udział w półrocznym projekcie "Przedsiębiorczość na START". Na bieżąco poszerza horyzonty, a zdobytą wiedzą i doświadczeniem dzieli się z klientami, pomagając im kreować i rozwijać ich pomysły oraz biznesy. Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, gdzie ukończyła studia z Fizjoterapii.

Co nas wyróżnia?

MY TEŻ JESTEŚMY PRZEDSIĘBIORCAMI

SEVEN PM to unikalne połączenie wiedzy o funduszach unijnych oraz kompetencji doradczych w zakresie rozwoju małych firm. Oprócz działalności konsultingowej prowadzimy także inne biznesy oraz własne start-upy, dzięki czemu rozumiemy przedsiębiorców i stojące przed nimi wyzwania. W ramach doradztwa oferujemy tylko i wyłącznie praktyczne know-how; dobre pomysły dodajemy gratis.

DOTACJE UNIJNE TO NASZA SPECJALNOŚĆ

Pozyskiwanie dotacji jest główną działalnością SEVEN PM - robimy to z dużymi sukcesami od 2009 roku. Rozumiemy Fundusze Europejskie i na bieżąco monitorujemy nabory wniosków w całej Polsce - dzięki czemu możemy dopasować dotację do potrzeb rozwojowych Twojej firmy. Specjalizujemy się w dotacjach od 200 tysięcy do kilku milionów złotych. Jeżeli jeszcze nie wiesz na co chcesz otrzymać dotację, zapisz się do naszego darmowego newslettera, aby otrzymywać aktualne informacje o nadchodzących konkursach.

LUBIMY KONKRET I PRZEJRZYSTOŚĆ

Każda usługa w SEVEN PM jest wykonywana na podstawie umowy. Wystandaryzowane usługi (np. księgowość lub wnioski o dotacje) mają standardowy, jednakowy dla wszystkich cennik. Indywidualne doradztwo wyceniamy według stawki godzinowej, określając przy tym maksymalne limity czasu na poszczególne zadania. Na życzenie zawsze podpisujemy umowę o zachowaniu poufności (NDA). Przed roboczym spotkaniem zawsze posyłamy listę zagadnień do przemyślenia. Trzymamy się umówionych terminów i tego samego oczekujemy od naszych Klientów.

KIERUJEMY SIĘ WARTOŚCIAMI

Współpracując z nami możesz mieć pewność, że poświęcimy czas na zrozumienie Twojego biznesu i ustalimy, czy jesteśmy w stanie Ci pomóc. Podejmiemy się zlecenia tylko wtedy, gdy będziemy pewni, że posiadamy wszystkie niezbędne kompetencje do jego realizacji, a sam projekt jest korzystny dla Twojej firmy. W biznesie kierujemy się etyką. Wierzymy, że wzajemne zaufanie i uczciwość budują długofalowe relacje, a te są ważniejsze od szybkich zysków.